Erasmus + Wideokonferencja II 4 maja 2022 roku

       Kontynuujemy nasze oficjalne spotkania z koleżankami z Grecji. Tym razem Kiki i Demertzi zaprosiły nas na Webex, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie zdalnego nauczania słuchania, gramatyki oraz mówienia.

       W przyjemnej, aczkolwiek profesjonalnej atmosferze, z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchałyśmy, co miały do przekazania koleżanki z Grecji. Szczerze podzieliły się z nami swoimi cennymi  zdobyczami w zakresie rozwijania wyżej wymienionych kompetencji językowych w zdalnym nauczaniu. To kolejne, cenne doświadczenie i kopalnia ciekawych pomysłów, które zdecydowanie wykorzystamy w przyszłości. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu kadry językowej z Diavaty, nasze lekcje języka angielskiego będą obfitowały w nowości i zapewne wywołają  pozytywne zaskoczenie wśród naszych uczniów.

       Ponieważ była to nasza druga, a zarazem ostatnia oficjalna konferencja, chciałybyśmy podziękować koleżankom z Diavaty za ich uprzejmość, zaangażowanie, bezcenne rady oraz szczere podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi ich oraz naszej pracy z językiem angielskim.

        Dziękujemy Wam, dziewczyny!