Pierwszy Dzień Wiosny zawsze jest doskonałą okazją do radości i zabawy.We czwartek, 21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Sarzynie powitali wiosnę uśmiechem, ekologią oraz śpiewem.

Wszyscy spotkaliśmy się rano ubrani na zielono lub w przebraniu wiosennym. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, aby przygotowywać piękne Marzanny, które wzięły udział w konkursie. Ponadto każda klasa przedstawiła swój pomysł na I Dzień Wiosny w formie skeczu, piosenki lub tańca. Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy oraz vouchery na dni bez pytania i kartkówki.

Głównym punktem programu był „Pokaz mody wiosennej” w wykonaniu uczniów klas IV-VIII oraz 3 gimnazjum. Dzieci zaprezentowały przepiękne stroje wykonane z materiałów bezpiecznych dla środowiska. Pokaz mody wzbudził ogromne zainteresowanie, a prezentowane kreacje były bardzo żywo komentowane przez oglądających.

              Wszystkie występy nagrodzono gromkimi brawami, co było doskonałym dowodem na to, że Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole bardzo się podobał.

              Całodniową imprezę przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

.

logo pl

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
324261

Goście

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search