27 maja 2019r. uczniowie klasy 5a, 7a i 7b wraz z opiekunami - panią Anną Turczyn - Larwą, Elżbietą Zarzycką, Katarzyną Dynaką, Pauliną Pacholarz i Edytą Zygmunt wyjechali na jednodniową wycieczkę do Zatoru i Krakowa.

Wizyta w największym w Polsce parku rozrywki była długo wyczekiwana i okazała się świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Dopisała nam piękna pogoda i świetne humory. Małe i duże karuzele, kolejki, atrakcje wodne zachęcały do korzystania. Każdy znalazł tu coś dla siebie. Sporą odwagą wykazali się dzielni pogromcy różnorakich rollercoasterów, choć byli wśród nich i tacy, których onieśmieliły rozmiary HYPERIONA - największego w Europie megacoastera, osiągającego prędkość 142 km/h. Wielu śmiałków jednak wielokrotnie skorzystało z tej niepowtarzalnej atrakcji ( BRAWO !!!)

Wysmagani słońcem i wiatrem zrezygnowaliśmy ze spaceru po pięknym Krakowie, ponieważ wypoczynek w parku rozrywki obniżył poziom naszych sił witalnych.  Tematem rozmów w drodze powrotnej były zestawienia: kto?, na czym? i ile razy? Zmęczeni, ale szczerze uśmiechnięci szczęśliwie wróciliśmy do Sarzyny.

Niezapomniane przeżycia pozostaną w nas na długo!

Edyta Zygmunt

.

logo pl

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
324289

Goście

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search