Marchew, marchewka, marcheweczka - Królowa Dnia w przedszkolu! Pachnące babeczki, pyszne sałatki i soczki, a przy tym dużo radości i dobrej zabawy.

        W obecności Pana Andrzeja Rychla, Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców pierwszoklasiści zdali swój pierwszy ważny egzamin- świetnie zaprezentowali swoje umiejętności i zostali przyjęci w poczet uczniów SP w Sarzynie.

GRATULACJE dla wychowawców i rodziców!

25 września uczniowie klasy 5a oraz 5b wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę rowerową do rezerwatu azalii pontyjskiej w Woli Zarczyckiej.

              Wyruszyliśmy z placu szkolnego wczesnym rankiem. Jadąc ulicami Sarzyny, Nowej Sarzyny oraz Majdanu Łętowskiego, dotarliśmy do lasu, w którym zaczyna się ścieżka rowerowa. Po przejechaniu kilku kilometrów trafiliśmy do rezerwatu florystycznego „Azalia”, mijając po drodze pomnik poświęcony pamięci ofiar II wojny światowej, przy którym stanęliśmy w zadumie.

Po półgodzinnej jeździe zatrzymaliśmy się w ośrodku obok rezerwatu, gdzie czekały na nas upieczone kiełbaski. Tu zrobiliśmy sobie odpoczynek, delektując się ciszą panującą wokół. W wolnym czasie graliśmy w różne gry edukacyjne i zespołowe. Po południu, pomimo delikatnego deszczu, ruszyliśmy w drogę powrotną.

Opiekunami podczas wyjazdu byli wychowawcy klas: p. Dorota Smycz oraz p. Stanisław Mach, a także panie: Katarzyna Dynaka, Lucyna Paszek, Dorota Łoin, Genowefa Cieśla.

Mimo chłodu, wycieczka była udana i bardzo podonbała się nam wszystkim. Pełni optymizmu czekamy na kolejne, równie atrakcyjne wyjazdy.

.

logo pl

Plakat

plakat1

Licznik

Odsłon artykułów:
288974

Goście

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Main Page Contacts Search